ФОРУМИ - ОБЈАВИNa prodaju MAN TGX 26.400 6x2-2 LL

SOUTHEAST GLOWS EUROPE

Na prodaju MAN TGX 26.400 6x2-2 LL

Na prodaju MAN TGX 26.400 koji dolazi u kompletu sa prikolicom Schwarzmueler
Dimenzije utovarnog prostora vozila 7.70*2.48*2.95h
Dimenzije utovarnog prostora prikolice 7.70*2.45*2.80h

Vozilo je rednovo servisirano, na vozilu su sve gume nove.
Ovo vozilo je radilo iskljucivo zapad evrope.
Razlog prodaje je obnova voznog parka
Za vise informacija pozvati na broj 062.237.861


  

 

Re: Na prodaju MAN TGX 26.400 6x2-2 LL

.

 

Re: Na prodaju MAN TGX 26.400 6x2-2 LL

.

 

Re: Na prodaju MAN TGX 26.400 6x2-2 LL

cena

 

Re: Na prodaju MAN TGX 26.400 6x2-2 LL

Pozdrav,

Pozovite na 062.237 861 i dobicete sve informacije.

 


 
CargoAgent.net - БЕРЗА ЗА ТРАНСПОРТ И ТОВАРИ


Каргоагент.нет е веб систем кој што ви предлага услуги во областа на транспортот и шпедицијата за фирми од Македонија, Балканот и од цела Европа.
Ние создаваме електронски решенија за менаџерите на транспортни, шпедиторски и трговски фирми, кои ќе помогнат за исполнување на вашите задачи побрзо, полесно и поефикасно.


Категорија на фирмата: Транспортна фирма / Превозник
Град: Скопје,
Држава:MK - Македонија

dhl freight macedonia doo logo

Категорија на фирмата: Други
Град: 1000 Скопје,
Држава:MK - Македонија


CargoAgent.NET За контакт:
Бугарија, Софија
Телефони: +359 2 492 02 55, +359 888 366 366
Ел. пошта: info@cargoagent.net
Skype: cargoagent_support
Facebook: Cargoagent Net
Google+: CargoAgent.Net


Понеделник - Петок (9:00 - 18:00)

Copyright (c) Cargoagent.NET