ВО АРВИВАТА КАМИОН ЗА ВНАТРЕШЕН ТРАНСПОРТ № 53017277 Скопје, Македонија - Прилеп, Македонија

Објавено на :

Се товари од
Се растовара во

Подготвен за товарање: Натоварен
 

Лице за контакт

Категорија на фирмата: Други
Град: 1000 Skopj, Скопје
Држава: Македонија
Информација за фирмите кои што имаат објавени понуди може да биде прегледана само од регистрирани корисници на транспортната берза.. За да видите кој ја има објавено оваа понуда, најавете се со корисничкото име и лозинка или регистирајте се на сајтот.

Регистрирај се!КОРИСНИЧКИ ВЛЕЗ

Заборавена лозинката ?   или   РЕГИСТРИРАЈ СЕ

Комплектен товар !!!


Детали за камионот

Камион: Полуприколка со церада
Должина: 13.6m
Носивост: 24.0t
Обем: 93m³


Дополнителна информација

Вид на товар:
Цена : -

Дополнителна информација

VRSIME KAMIONSKI TRANSPORT-LOGISTIKA SKOPJE-PRILEP.,-SO SLEPER IVECO STRALIS KAMION 24T-13.60.,2.50.,93M3 -ORANIZIRAME TRANSPORT NA OVAA DESTINACIJA:DVAPATI DO TRIPATI NEDELNO - TRANSPORTOTOT I PRATKATA KE PATUVA BEZBODNO,BRZO,I UDOBNO.,DO VASATA POSAKUVANA DESTINACIJA PALETIZIRANA I PALETIZIRANA ROBA PLAKANJETO MOZE DA SE IZVRSI NA F-RA MOZE I KES PO ZELBA NA KOMINTENTITE ZA DRUGI DESTINACII CENA PO DOGOVOR SPREMNI SME ZA SEKAKVA SORABOTKA REZERVACII:POSPROMET GORAN DOOEL -TRANSPORT I LOGISTIKA- UL.PUSKINOVA BR.******* -SKOPJE-MAKEDONIJA- MOB.***********-GORAN e-mail:goran_pospromet@yahoo.com


Валидност на понудата

Валидна до : Натоварен


Offer category: Понуди на камиони, Внатрешни превози, Копнен транспорт

FREIGHT EXCHANGE- DOMESTIC TRANSPORTATION TRUCK OFFER № 53017277 - СЛОБОДЕН КАМИОН СЕ ТОВАРИ ОД 10- СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА И СЕ РАСТОВАРА ВО 75- ПРИЛЕП, МАКЕДОНИЈАКлучни зборови: камион Полуприколка со церада за внатрешен превоз од  , камион Полуприколка со церада за внатрешен превоз до  , камион Полуприколка со церада за внатрешен превоз во Македонија, Понуди на превози-  , Понуди на превози- Македонија, Понуди на превози


 
CargoAgent.net - БЕРЗА ЗА ТРАНСПОРТ И ТОВАРИ


Каргоагент.нет е веб систем кој што ви предлага услуги во областа на транспортот и шпедицијата за фирми од Македонија, Балканот и од цела Европа.
Ние создаваме електронски решенија за менаџерите на транспортни, шпедиторски и трговски фирми, кои ќе помогнат за исполнување на вашите задачи побрзо, полесно и поефикасно.
dhl freight macedonia doo logo

Категорија на фирмата: Други
Град: 1000 Скопје,
Држава:MK - Македонија

belisar d.o.o. logo

Категорија на фирмата: Транспортна / Шпедитерска фирма / Логистичка фирма
Град: Brcko,
Држава:BA - Босна и Херцеговина


CargoAgent.NET За контакт:
Бугарија, Софија
Телефони: +359 2 492 02 55, +359 888 366 366
Ел. пошта: info@cargoagent.net
Skype: cargoagent_support
Facebook: Cargoagent Net
Google+: CargoAgent.Net


Понеделник - Петок (9:00 - 18:00)

Copyright (c) 2007-2013 Cargoagent.NET