ФОРУМИ - ОБЈАВИMAN TGX,18. 440 BLS i PP BODEX KADA 33m3

ELIDA TRANS TRADE '91

MAN TGX,18. 440 BLS i PP BODEX KADA 33m3

Prodajem MAN TGX 18,440 EEV,2011 god.,805.000km,intarder,registrovan do 04.2020.god.,svi servisi urađeni,gume prednje nove DUNLOP,zadnje BRIDGESTONE 80%.

Vozilo u odličnom stanju spreman za rad bez ulaganja,radio međunarodni.

Prodajem PP BODEX KIS 33 2005 godina 33 m3 iz uvoza na ime kupca.

Može i u kompletu.

Za više informacija pozvati.,mogu i slike na viber ili vhat's up, tel. 0637785496

 

Re: MAN TGX,18. 440 BLS i PP BODEX KADA 33m3

koja je cena

 

Re: MAN TGX,18. 440 BLS i PP BODEX KADA 33m3

moze slike i kiperke

 


 
CargoAgent.net - БЕРЗА ЗА ТРАНСПОРТ И ТОВАРИ


Каргоагент.нет е веб систем кој што ви предлага услуги во областа на транспортот и шпедицијата за фирми од Македонија, Балканот и од цела Европа.
Ние создаваме електронски решенија за менаџерите на транспортни, шпедиторски и трговски фирми, кои ќе помогнат за исполнување на вашите задачи побрзо, полесно и поефикасно.
dhl freight macedonia doo logo

Категорија на фирмата: Други
Град: 1000 Скопје,
Држава:MK - МакедонијаКатегорија на фирмата: Транспортна / Шпедитерска фирма / Логистичка фирма
Град: 1407 Sofia,
Држава:BG - Бугарија


CargoAgent.NET За контакт:
Бугарија, Софија
Телефони: +359 2 492 02 55, +359 888 366 366
Ел. пошта: info@cargoagent.net
Skype: cargoagent_support
Facebook: Cargoagent Net
Google+: CargoAgent.Net


Понеделник - Петок (9:00 - 18:00)

Copyright (c) 2007-2013 Cargoagent.NET