ФОРУМИ - ОБЈАВИ ЗА КАМИОНИ И ТОВАРИKontejner iz Rijeke za BG

MAR & MIL DOO

Kontejner iz Rijeke za BG

Postovane kolege vozi li neka firma brodske kontejnere  na Relaciji Rijeka Beograd i koja bi cena bila. Kontejner je oko 20 t tezine

 

 

Re: Kontejner iz Rijeke za BG

-Pozdrav, probajte FFT GROUP Vladimir Bralović 062337763, Pozdrav Nataša 

 

Re: Kontejner iz Rijeke za BG

Hvala Natasa! Poz

 

Re: Kontejner iz Rijeke za BG

Vozi firma Euromerkur i Dunis iz Ns...Probajte kod njih...

 

Re: Kontejner iz Rijeke za BG

Hvala 

 


 
CargoAgent.net - БЕРЗА ЗА ТРАНСПОРТ И ТОВАРИ


Каргоагент.нет е веб систем кој што ви предлага услуги во областа на транспортот и шпедицијата за фирми од Македонија, Балканот и од цела Европа.
Ние создаваме електронски решенија за менаџерите на транспортни, шпедиторски и трговски фирми, кои ќе помогнат за исполнување на вашите задачи побрзо, полесно и поефикасно.
dhl freight macedonia doo logo

Категорија на фирмата: Други
Град: 1000 Скопје,
Држава:MK - Македонија

gÜrallar kİremİt turİzm ve madencİlİk a.Ş. logo

Категорија на фирмата: Трговска фирма / Увозник, извозник
Град: 43000 Kutahya,
Држава:TR - Турција


CargoAgent.NET За контакт:
Бугарија, Софија
Телефони: +359 2 492 02 55, +359 888 366 366
Ел. пошта: info@cargoagent.net
Skype: cargoagent_support
Facebook: Cargoagent Net
Google+: CargoAgent.Net


Понеделник - Петок (9:00 - 18:00)

Copyright (c) 2007-2013 Cargoagent.NET