ФОРУМИ - ЦРН СПИСОК СО КОРИСНИЦИ- СИГНАЛИ ЗА НЕКОРЕКТНИ ФИРМИ RAIL TRANS NE PLAKA -PAZETE SE KOLEGI

ADONIS TRANS DOOEL

RAIL TRANS NE PLAKA -PAZETE SE KOLEGI

RAIL  TRANS KOSOVO  NE PLAKA  PAZETE  SE  KOLEGI

 

Re: RAIL TRANS NE PLAKA -PAZETE SE KOLEGI

RAIL TRANS  KOSOVO NE PLAKJA  SAMO LAZEE GOLEM PREVARANT

 

Re: RAIL TRANS NE PLAKA -PAZETE SE KOLEGI

pazete na  mnogu firmi dolzi

 

Re: RAIL TRANS NE PLAKA -PAZETE SE KOLEGI

Vazno ima utovari si objavuva sekojdnevno.

 

Re: RAIL TRANS NE PLAKA -PAZETE SE KOLEGI

tonka tovaraj  plakanje 30februar

 

Re: RAIL TRANS NE PLAKA -PAZETE SE KOLEGI

treba  admin na cargoagent da  prati i  takvi  firmi  da se odstranat -prevaranti  i  izmamnici

 

Re: RAIL TRANS NE PLAKA -PAZETE SE KOLEGI

neplakac i nekorekten

 

Re: RAIL TRANS NE PLAKA -PAZETE SE KOLEGI

platices vajda

 

Re: RAIL TRANS NE PLAKA -PAZETE SE KOLEGI

Neeee netovaram imase objavi za nego odamna neznam zosto ne si proveril.

 

Re: RAIL TRANS NE PLAKA -PAZETE SE KOLEGI

ke platis so  kamata

 


 
CargoAgent.net - БЕРЗА ЗА ТРАНСПОРТ И ТОВАРИ


Каргоагент.нет е веб систем кој што ви предлага услуги во областа на транспортот и шпедицијата за фирми од Македонија, Балканот и од цела Европа.
Ние создаваме електронски решенија за менаџерите на транспортни, шпедиторски и трговски фирми, кои ќе помогнат за исполнување на вашите задачи побрзо, полесно и поефикасно.
dhl freight macedonia doo logo

Категорија на фирмата: Други
Град: 1000 Скопје,
Држава:MK - Македонија

limanlı lojistik hizmetleri san.tic.ltd.sti. logo

Категорија на фирмата: Транспортна / Шпедитерска фирма / Логистичка фирма
Град: 35000 Izmir,
Држава:TR - Турција


CargoAgent.NET За контакт:
Бугарија, Софија
Телефони: +359 2 492 02 55, +359 888 366 366
Ел. пошта: info@cargoagent.net
Skype: cargoagent_support
Facebook: Cargoagent Net
Google+: CargoAgent.Net


Понеделник - Петок (9:00 - 18:00)

Copyright (c) 2007-2013 Cargoagent.NET