ФОРУМИ - ЦРН СПИСОК СО КОРИСНИЦИ- СИГНАЛИ ЗА НЕКОРЕКТНИ ФИРМИ 126017- STAR SRETENOVIC, Inter WM doo Dobanovci, Žitna 41 Nevenko Lazović, prevaranti ne plaćaju račune, čuvaj te se

STAR SRETENOVIC

126017- STAR SRETENOVIC, Inter WM doo Dobanovci, Žitna 41 Nevenko Lazović, prevaranti ne plaćaju račune, čuvaj te se

Re: 126017- STAR SRETENOVIC, Inter WM doo Dobanovci, Žitna 41 Nevenko Lazović, prevaranti ne plaćaju račune, čuvaj te se

Koliko ti duguje i koliko dana je prosla valuta.

Re: 126017- STAR SRETENOVIC, Inter WM doo Dobanovci, Žitna 41 Nevenko Lazović, prevaranti ne plaćaju račune, čuvaj te se

nije bitno koliki je dug  i kolko je prosla valuta vec da je poso odradjen a nije placen po dogovoru ya ovake valuta placanja odmah ili ne voyiti

I meni nisu platili a ima jos kolega kojima nisu platili,jos kazu koristeci trenutnu situaciju,vi tuzite pa videcemo.

koriste trenutnu situaciju i tako se pravdaju iako je proslo 100 dana i pre vanrednog stanja,,da tako kazu tuzite..ali procice i ovo pa ce mo videti sta dalje a i ko ce im voziti vise,.cargo vise nikada necu koristiti za ture odavno ovde svakakvih prevaranata ima..

Duguje mi 141.600 od 16.12.19 vozio sam iz Karlovca tehniku za Zaječar i stavio mi 30 dana valutu, prvo nisu hteli prime fakturu od 20 decembra do skoro 15 Januara, i na kraju sam ih tuzio i sad ova situacija i stade postupak. Treba i timocom obavestiti sta rade. Mnogo bitangi i prevaranata, ali platice sve sa kamatom pa nije problem. 
Jos jednom se cuvajte i obavestite kolege da ne voze bitangama.

pa opameti te se kolege nemojte voyiti ako se ne plati pre istovara robe 

svaka vama cast ako ste svaku turu naplatili pre istovara robe....hajde i mi  ostali da se opametimo nekako,!!!!!!kako ukinuti odlozeno placanje??????

U danasnje vreme svako moze biti spediter otvori u APR ,nikakvih garancija nema niti ih ko proverava!!!!!!

Meni duguju 2300 EUR nitko mi ne da odgovore od njihove firmi, kao shto se spomenuli koriste trenutnoj situacije.

CargoAgent.net - БЕРЗА ЗА ТРАНСПОРТ И ТОВАРИ

Каргоагент.нет е веб систем кој што ви предлага услуги во областа на транспортот и шпедицијата за фирми од Македонија, Балканот и од цела Европа.
Ние создаваме електронски решенија за менаџерите на транспортни, шпедиторски и трговски фирми, кои ќе помогнат за исполнување на вашите задачи побрзо, полесно и поефикасно.

dhl freight macedonia doo logo

Категорија на фирмата: Други
Град: 1000 Скопје,
Држава:MK - Македонија

Категорија на фирмата: Транспортна фирма / Превозник
Град: Brcko,
Држава:BA - Босна и Херцеговина

CargoAgent.NET За контакт:
Бугарија, Софија
Телефони: +359 2 492 02 55, +359 888 366 366
Ел. пошта: info@cargoagent.net
Facebook: Cargoagent Net